eFootball PES 2020
Autor nie podał jeszcze opisu w twoim języku.
Experience the most realistic and authentic soccer game with eFootball PES 2020, winner of the 'E3 Best Sports Game' award! Play with the biggest teams in world soccer, featuring Spanish champions FC Barcelona, global giants Manchester United, German champions FC Bayern München, and Italian champions Juventus — who feature exclusively in PES! The STANDARD EDITION comes with the following myClub content*: • Ronaldinho 2019 – 10 match loan • Lionel Messi – 10 match loan • Premium Agent (3 Players) x 10 weeks • 3 Player Contract Renewal Tickets x 10 weeks *The above myClub content can only be claimed on the account used to purchase the game. Remote Play requires PS Vita system and sufficiently robust Wi-Fi connection. Online features require an account and are subject to terms of service (playstationnetwork.com/terms-of-service), privacy policy (playstationnetwork.com/privacy-policy), and the game publisher’s privacy policy.
Steam User 17
Powiem tak : Zacząłem grać w PES' i zawsze byłem fanem tej serii ale od kilku lat FIFA przejęła moje serce , w tym roku jest pół na pół ponieważ Podoba mi się gameplay i mniej sztuczne zachowanie zawodników niz w FIFIE , Online ssie totalnie niestety więc w tym akurat nie dorówna swoim konkurentom z EA ale Karierka jest naprawdę dobra i tylko dla tej kariery warto kupić tego PES'a , więc dobrej zabawy .
Steam User 20
Najlepsza gra symulacyjno-sportowa jaka wyszła do tej pory. Fifa się chowa przy odsłonie PES 2020.
Świetnie odzwierciedla realizm gry piłkarskiej.Świetnie wyglądający piłkarze, ogólnie grafika stoi na wysokim poziomie jak i animacje.Nasza kadra jest świetnie odwzorowana (twarze).Mega zaskoczenie to ligi jest znacznie więcej i posiadają licencje co jest mega na plus.Ogólnie polecam grę ludziom którzy szukają prawdziwej piłki nożnej a nie jakieś arkade typu Fifa.
Steam User 11
Ocena ogólna: 9/10
Zalety:
+ Świetna rozgrywka
+ Realistyczna grafika
+ Tryb myClub
+ Tryb Matchday
+ Tryb Master League
+ Wystarczająca ilość lig, drużyn
+ Możliwość wgrywania własnych aktualizacji (Option Files)
+ Możliwość wgrywania własnych strojów do myClub.
Wady:
- Brak ligi niemieckiej (Bundesliga) oraz polskiej (Ekstraklasa) bezpośrednio od Konami, natomiast samemu uzupełnić ten brak wgrywając we własnym zakresie aktualizację (Option Files) od fanów.
- Brak spolszczenia, które przydałoby się najbardziej w Trybie Master League ze względu na liczne dialogi, wywiady udzielane dodane w tym roku.
- Początkowe błędy przy premierze niepozwalające zaktualizować gry, połączyć się z serwerami itp. natomiast z biegiem czasu poprawione.
- Rozgrywki w trybie Matchday tylko o wyznaczonych, stałych godzinach 15:00-18:00 w których np. w moim przypadku nie mam możliwości brać udział lub niezbyt często. Przydałyby się rozgrywki również w godzinach wieczornych.
Steam User 15
sztosowa gierka , znakomity symulator oddający realia piłki nożnej, gameplay wyśmienity oraz możliwość TIKI-TAKI między piłkarzami <3
Steam User 0
After all this years I still prefer this version than other (or even FIFA). For me it is the best football game ever made and I will still play it. Great gameplay, graphics, mechanics and on the upper difficult level it is still enjoyable and sometimes tricky.
Steam User 12
Od lat... bezkonkurencyjna symulacja piłki nożnej, która wszystkimi swoimi "game-play'owymi" elementami (oprawa, fizyka piłki! <3, przebieg meczu, widowiskowość, realizm (nie wspominając o "trybie manualnym" dla prawdziwych fetyszystów)) przewyższa "Swojego Wiecznego Rywala"!
FIFA przy tej grze to... arcade'owa zabawa dla dzieci, które "jarają się" otwieraniem paczek z kartami itd., i nie wiedzą co to "futbolowy realizm/symulacja" ;)
Król był, jest i będzie tylko jeden - PES!
Steam User 1
Jest to super gra owiele lepsza od fify niby nie mają licencji ani polskiego języku ale wgranie wszystkich licencji wlacznie z mistrzostwaimi swiata liga mistrzow europy co do jezyka każdy prawie angielski potrafi a wgranie polskiego to też nie jest jakis wielki problem. Konami do tej gry podchodzi w sposób owiele lepszy niż ea do fify ponieważ fifa ulepsza dodaje najwięcej rzeczy do trybu z ktorego jest kasa i nie patrzą na to że jest ogrom graczy karierowych etc. Konami robi praktycznie co rok zmiany w karierze jak i Myclub a zresztą sama rozgrywka jest owiele lepsza relistyczniejsza niż w fifie.. Polecam oplaca sie wydac te 215 zł :)